mladez

Mládež / Sit up

Sobota 19:00 / Vysokoškoláci a mladí pracujúci 

Sme mladí ľudia, ktorí študujú na vysokých školách alebo už pracujú. Stretávame sa pravidelne, každú sobotu v Kontakte na 2. poschodí, aby sme spolu čítali a diskutovali o Božom slove. Radi ťa medzi nami privítame.

 
Viac info Video

Štúdium Biblie v menšej skupine

Streda / 1x za 14 dní / 19:00 - 20:30

V menšej skupine ľudí chceme objavovať krásu Krista. Pre duchovný rast je dobré byť súčasťou nejakej menšej skupinky. Pretože tam je príležitosť k osobnému poznaniu, otázkam i spoločnému objavovaniu významu Božieho slova a tým i Krista.
„Nedeľná bohoslužba mi pomáha milovať viac Boha, moja skupinka je miestom, kde sa učím milovať druhých. A aj v malých veciach sa snažím slúžiť.“
Počas školského roka mimo školských prázdnin prebiehajú zmiešané skupiny, ale aj čisto ženské. Stačí si vybrať.

 
Viac info

Príprava na manželstvo

Mladí aj starší

Pár snúbencov strávi priemerne viac než 200 hodín prípravami na svadbu, ale prípravou na život v manželstve takmer nič. Ak chcete byť v niečom dobrí, potrebujete na tom pracovať a študovať to. Vzťahy nie sú výnimkou.
Ak do svojho vzťahu začnete systematicky investovať už od začiatku, v nasledujúcich rokoch sa vám to mnohonásobne vráti. Sme pripravení venovať sa vám, bez ohľadu na to, či ste alebo nie ste veriaci. Manželstvo je dôležité pre všetkých.

 
Kontakt

Lezecká stena – DELF

utorok až piatok 16:00 / deti – dospelí

Umelá lezecká stena ponúka bezpečný adrenalínový zážitok pre deti i dospelých. Vďaka rôznym náročnostiam lezeckých trás je vhodná pre začiatočníkov, ale i tých športovo skúsenejších. Pre každého lezca je pripravený vyškolený inštruktor, ako aj potrebné lezecké vybavenie.

Lezeckú stenu nájdete na vonkajšej terase Mládežníckeho centra Kontakt. Bežná otváracia doba je utorok až piatok 16:00 - 19:00 (v mesiacoch apríl až október).

 

Viac info

Lezecka stena
Kontakt

Mládežnícke centrum Kontakt

Stredoškoláci + všetky generácie

Kontakt café je viac než len kaviareň! Prinášame adrenalínový zážitok na lezeckej stene, rozhovory, prednášky so zaujímavými ľuďmi. A ako čerešnička na torte sú naše domáce limonády, milkshaky či zmrzlinové poháre. Príďte a neoľutujete!

 
Viac info

Spoločenské hry

piatok 18:00 / rôzne generácie

Moderné spoločenské stolové hry?! Áno! Široký výber, rôzne druhy a typy strategických či zábavných hier lákajú vo svete stále viac nadšencov. Hranie hier spája rôzne generácie, ponúka rozvoj strategického myslenia alebo sa pri nich jednoducho človek zabaví a spozná sa s ďalšími hráčmi. Každý piatok od 18:00 a vždy v prvú sobotu v mesiaci o 19:00 sa klub spoločenských hier stretáva v Mládežníckom centre Kontakt. Ak sa niekto chce naučiť novú hru, naši dobrovoľníci sú mu k dispozícii.

 

Viac info

Spololočenské hry

Môžete sa stať dobrovoľníkom pre Miesto v dome

Rôzne možnosti / Všetky generácie

Aj vy sa môžete podieľať na službe ľuďom bez domov alebo ľuďom v sociálnej núdzi. Hľadáme dobrovoľníkov ochotných prakticky pomôcť napríklad pravidelným kosením trávnika v našom areáli, alebo doučovaním rómskych detí, či finančnou podporou. Možností je mnoho. Kontaktujte nás a veľmi radi sa s vami dohodneme na spolupráci. Vopred ďakujeme!

 
Viac info

MÔŽEŠ SA STAŤ DOBROVOĽNÍKOM PRE SENIOR GARDEN

RÔZNE MOŽNOSTI / VŠETKY GENERÁCIE

Chceš byť užitočný, ale nevieš, kde? Máš vzťah k seniorom, alebo hľadáš svoje obdarovania? Ponúkame ti možnosť dobrovoľnícky vypomáhať v zariadení pre seniorov Senior Garden v Hornej Seči. Čo môže byť úlohou dobrovoľníka? Uvítame najmä ľudí, ktorí by boli ochotní tráviť čas pravidelnými návštevami a rozhovormi s našimi klientmi. Je tiež možnosť vykonávať nenáročné aktivity, ako čítanie z kníh či sprevádzanie na prechádzke. Alebo aj zorganizovanie programu, spoločného pečenia domácich dobrôt a podobne.Charakter dobrovoľníckej práce prispôsobíme tvojim možnostiam. Ak máš záujem, naber odvahu a kontaktuj našu sociálnu pracovníčku Slávku Greksovú.

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Kontakt tel. 036/6396 639

NEDEĽNÉ SPOLOČNÉ STRETNUTIE

NEDEĽA 9:30 / VŠETKY GENERÁCIE

Nedeľné stretnutie je tlčúcim srdcom CB Levice. Našou túžbou je, aby všetko ostatné, čo robíme, vychádzalo z uctievania, kázania a vzťahov, ktoré spoločne zažijeme v nedeľu. Je pre nás dôležitý spoločný spev i modlitba, slávime Ježišovu smrť vysluhovaním večere Pánovej (eucharistie) a načúvaním Božiemu slovu cez čítanie a kázanie Biblie. Cirkev je ako rodina, preto na našich stretnutiach počítame s deťmi. V priebehu nedeľných bohoslužieb sa na deti tešia vedúci, ktorí vedú program ušitý na mieru deťom v niekoľkých vekových skupinách.

 
Viac info

Ladiaca konzola systému Joomla!

Sedenie

Informácie o profile

Využitie pamäte

Databázové dotazy