Nedeľné spoločné stretnutie

nedeľa 9:30 / všetky generácie

Nedeľné stretnutie je tlčúcim srdcom CB Levice. Našou túžbou je, aby všetko ostatné, čo robíme, vychádzalo z uctievania, kázania a vzťahov, ktoré spoločne zažívame v nedeľu. Je pre nás dôležitý spoločný spev i modlitba, slávime Ježišovu smrť vysluhovaním večere Pánovej (eucharistie) a načúvaním Božiemu slovu cez čítanie a kázanie Biblie. Cirkev je ako rodina, preto na našich stretnutiach počítame s deťmi. V priebehu nedeľných bohoslužieb sa na deti tešia vedúci, ktorí vedú program ušitý na mieru deťom v niekoľkých vekových skupinách

 
Viac info

Nedeľa pre seniorov

Stretnutie 2x ročne / seniori

Službu seniorov vedie 6-členný tím. Pripravuje dve stretnutia za rok, na jar a jeseň, so spoločným obedom a následným duchovným programom popoludní.

 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Letokruhy

Letokruhy

týždeň v lete / deti – dospelí

Týždenný letný pobyt pre všetky generácie, ktorý robíme raz za dva roky. Pozvaní sú nie len návštevníci zboru, ale aj naši priatelia a známi.

 
Viac info

Senior Garden

Zariadenie pre dôchodcov

V tomto zariadení poskytujeme v spolupráci s obcou Horná Seč celoročnú pobytovú sociálnu službu. Je určená pre klientov, ktorí dovŕšili dôchodkový vek a ich stav si vyžaduje sústavnú starostlivosť inej osoby. V zariadení je k dispozícii odborný personál. Klienti využívajú taktiež rozmanité záujmové aktivity. Zariadenie je situované v príjemnom vidieckom prostredí.

 
Web stránka Senior Garden
Senior Garden

Návštevy chorých

Kedykoľvek po dohode

Každý z nás sa niekedy dostane do situácie, kedy mu padne dobre rozprávať sa s druhým o radostiach i ťažkostiach. Je to normálne. Sme preto otvorení stretnúť sa a načúvať každému, kto prejaví záujem.

 
Kontakt

Štúdium Biblie v menšej skupine

Streda / 1x za 14 dní / 19:00 - 20:30

V menšej skupine ľudí chceme objavovať krásu Krista. Pre duchovný rast je dobré byť súčasťou nejakej menšej skupinky. Pretože tam je príležitosť k osobnému poznaniu, otázkam i spoločnému objavovaniu významu Božieho slova a tým i Krista.
„Nedeľná bohoslužba mi pomáha milovať viac Boha, moja skupinka je miestom, kde sa učím milovať druhých. A aj v malých veciach sa snažím slúžiť.“
Počas školského roka mimo školských prázdnin prebiehajú zmiešané skupiny, ale aj čisto ženské. Stačí si vybrať.

 
Viac info

Čaj o piatej

nedeľa popoludnie 17:00, každý 2. mesiac

Čaj o piatej - je program pre ľudí, ktorí bez rozdielu veku, sa radi pri čaji alebo káve /zdarma/ spolu porozprávajú a vypočujú si zvesť pozvaného hosťa. Hosťom býva zaujímavý človek, ktorý nám vyrozpráva svoj príbeh, priblíži tému, ktorá je práve aktuálna, alebo ktorá nás zaujíma. Stretnutia bývajú zvyčajne každý druhý mesiac, poslednú nedeľu.

 

Viac info

Ladiaca konzola systému Joomla!

Sedenie

Informácie o profile

Využitie pamäte

Databázové dotazy